לאן העולם הולך מבחינת התפיסה הכלכלית?איזו מהפכה מתחוללת כבר שנים ורק עכשיו מועצמת בצורה משמעותית? כדאי להביט עליה, להסתכל, ולהיות חלק ממנה. על מנת שנוכל לייצר חיים כמה שיותר ודאיים קדימה.

כולנו התעוררנו למציאות אחרת שהביאה איתה משבר מאוד גדול.יש בישראל מעל מיליון מובטלים , שיעור אבטלה גבוה במיוחד והמשבר רחוק מלהסתיים.גם בעלי עסקים עוברים לתוך מעגל העוני של פיטורי עובדים וחובות.מקצועות שפעם היו בטוחים נעלמים ועוד מקצועות יעלמו בהמשך.והמומחים צופים שתהליך השיקום הולך להיות ארוך.

"בכל משבר ישנה גם הזדמנות"

יוצא שרובנו חי באיזשהו סוג של חוסר ודאות ופחד מהעתיד.ויתכן שאנחנו גם לא הכי בטוחים במקום שלנו.

״|לאן לפנות מכאן? מה כן יצליח? באיזה עתיד אני רוצה לחיות?״

מוגש כחומר למחשבה

מתחוללת כרגע בעולם מהפכה.

ישנה הבנה הולכת וגדלה שהמערכת כבר לא עובדת.וזהו עידן חדש מבחינת התפיסה שלנו- עידן של כלכלה שיתופית.

יותר ויותר אנשים משתמשים בנכסים עצמיים לטובת עצמם ולא לטובת קונצרנים גדולים.חברות ענק דוגמת UBER AIRBNB לא מחזיקות רכב או נכס אחד בבעלותם. WEWORK הם יזמים ששוכרים מתחם ביחד, נהנים מאותו מטבח, אותם שירותים, אותו עובד ניקיון.האופניים והקורקינטים בערים מחליפים את הצורך לרכוש אופניים. ועוד המון דוגמאות.כולן חלק מכלכלה שיתופית עכשווית.

יותר ויותר עסקים מבינים את הפוטנציאל הקיים בכלכלה שיתופית ככלכלת העתיד והולכים לשם.

הצרכנים הפשוטים(אנחנו) הפכו להיות יצרני תוכן ומובילי דעה ברשתות החברתיות, שיווק מפה לאוזן גובר על הפרסום בדיגיטל.ואנחנו נוטים להקשיב יותר להמלצות וחוות דעת שחבר נתן לנו ולא כי ראינו מודעת אינטרנט או פרסום ממומן בעיתון.לכן מובן שמערכות יחסים הן הבסיס המרכזי בכל עסק.התפיסה הזו מתעוררת כעת בעולם וזה גם מה שעורר אנשים ליוזמות וחיפוש שיטות חדשות להרוויח כסף.

איזהו העשיר?

עשירים לא מוכרים את הזמן שלהם בכסף – הם קונים זמן בכסף.עובדים שכירים וגם המון עצמאיים מוכרים זמן בכסף ולעולם יישארו עניים כי הכסף תלוי בגוף שלהם ובעצמם.הם הנכס המניב את הכסף – והם בלבד.אז אם חלילה יחלו או יפוטרו?

העסק של המאה ה 21 .

הספר "אבא עשיר אבא עני" רב מכר מאת רוברט קיוסאקי.כלכלן בכיר שגם הכתיר את שיטת השיווק הרב שכבתי כעסק של המאה ה 21 כותב בספרו: 95 אחוז מהאנשים בעצם מחליפים זמן בכסף. הם מוכרים את הזמן שלהם.כך שבין אם אני שכיר או בין אם אני עצמאי אני עדיין מחליף זמן בכסף.בין אם משלמים לי שכר מינימום לשעת עבודה או אם אני עצמאי וגובה מאות שקלים לזמן עבודה עדין, ברגע שאני יוצא לחופש או נמצא בחופשת מחלה אין הכנסה כי אני לא יכול להחליף את הזמן שלי בכסף.

לראות נכון את העתיד .

כלכלה שיתופית-כלכלת העתיד

לכן מה יותר מתאים מלדבר על עצמאות כלכלית ועצמאות אישית?וליצור חופש בתוך החיים שלנו. אחד הערכים שמובילים בני אדם.אנחנו יצרנו ויוצרים כאן בישראל קהילה כלכלית שיתופית.חוסר ודאות זה בסדר אבל חוסר אחריות הוא לא להסתכל על המהפכות המתחוללות ולא להצטרף אליהן זה מסוכן.

מסוכן לחיות באסטרטגיה של נחייה ונראה.אנחנו רואים את העתיד.אנחנו רואים עיסוק שנותן לכל אחד הזדמנות כבר עכשיו לפעול וליצור לעצמו עתיד שונה, יותר בטוח, ומתכוון לאותה כלכלה שיתופיתאם אני צינור של שפע עלי לפצח את הנוסחה ליצירת שפע  .                                                                                      

בהמשך נציג לכם פלטפורמה מצויינת שיודעת :                        

 להשאיר את הכסף אצל האנשים

לחלק את הכסף בצורה הוגנת בעולם

כיצד אנו יכולים ליצור קהילה כלכלית שיתופית ?

כדי לגרום למיזם בסדר גודל רציני ובעל משמעות להתרחש הוא חייב לשבת על פלטפורמה יציבה של מסחר כדי לייצר אחיזה במציאות.

הפתרון שהפך להיות רלוונטי עוד יותר זה עסק און ליין עסק מהבית שגם מחובר לקהילה ניזון ממנה וזה בדיוק הזמן להציג בפניכם את אחת החברות המובילות בעולם בתחום תוספי התזונה,הבריאות הטבעית,בקרת משקל,טיפוח היופי ועוד

חברת ARIIX האמריקאית – חברה שעוסקת ומקדמת בעוצמה בריאות פיזית נפשית וכלכלית.

בכל פרמטר שבדקנו אריקס יצרה סטנדרט חדש,והחברה מייבאת ומגדלת חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר,ומייצרת מגוון מוצרים איכותיים במתקנים מאושרי אף בי איי כאשר המוצרים כולם ללא יוצא מהכלל עוברים בדיקות מעבדה מחמירות אף על פי שזה לא נדרש כחוק.

בשנת 2020 החברה הכפילה את היקף הרווחים והמכירות ויותר ויותר יזמים ואנשי עסקים לצד אנשי רפואה מערבית ומשלימה ומצטרפים למיזם האיכותי שנקרא אריקס .

צריך להוסיף שנושא איכות תוספי בריאות בתעשייה העולמית הוא נושא פרוץ וירוד מכיוון שהוא לא מפוקח והעובדה הזאת היא גם מה שגרם למנהלי החברה להיכנס לפעילות לאחר שהחברה הקודמת שאותה קידמו (והובילו מאפס לחצי מיליארד דולר מכירות) החליטה שהיא מורידה איכויות ייצור וגם פוגעת בזכויות הזכיינים-עוד על זה בהמשך

אני אכתוב עוד המון על החברה המוצרים וההזדמנות שהיא מביאה בפוסטים נוספים פשוט כי הם עולם ומלואו ורצוי לתת לכל נושא את המקום והזמן הנכון שלו.


על אריקס ישראל:

בשנת  2018 ובמאמץ לא פשוט – הצליחו זוג יזמים פנומנלי בשם יאיר ואריאלה טל להביא את המיזם לישראל והקימו את אריקס ישראל. מערך הכשרה מקצועי לזכיינים מקומיים. שבאמת עם יד הלב קשה בכלל לאמוד את הערך המוסף והעוצמה של הכלים שאנשים מקבלים בקביעות שבוע אחר שבוע ושעוזרים להם בכל תחומי החיים שלהם,החל מבניית העסק העצמאי שלהם באריקס, ועד נושאי יומיום כמו תקשורת זוגיות וילדים ומשפחה. כמות הכלים וההדרכות שהם מספקים הם פשוט מתנה אדירה להתפתחות והעצמה.והם זמינים בחינם לכל זכיין חדש או ותיק.

וכמובן תוסיפו לזה קהילה חמה ותומכת עם סיפורים על תפניות בריאותיות וכלכליות שישאירו אתכם פעורי פה – הדבר הכי יפה באריקס ישראל הוא שכל הנפשות הפועלות היו פעם בדיוק כמוכם.רעבות לביטחון ושינוי.

אמרנו ונאמר שוב:

אנשים הופכים להיות צרכנים חכמים , מצביעים ברגליים, מפתחים חשיבה ודעה עצמית ופחות מאמינים למדיה ויותר לקהילה וזאת כאמור המגמה אליה צועד העולם.הבסיס הוא אנשים למען אנשים – להחזיר את הכסף ואת הכוח לאנשים.

איך מתחילים?

שולחים אלינו מייל או ווטסאפ ואנחנו נשלח לכם קישור לחשיפה – אתם רק תפנו מעט זמן ותשומת לב. הכי פשוט שיש.

יוצאים מיידית לפעולה.

בין אם תבחרו להצטרף ובין אם לא תגידו כן להזדמנויות – שתהיה ברכה והצלחה.

רפואה טבעית-העצמה אישית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן